| Bubu123loco a întrebat:

Buna sunt mada si cum 2 zile mi-am facut o gaura in ureche in zgarci o pr de a mea mi l-a facut cu un cerecl medicinal pe care il purtam in care mai aveam o a 2 gaura si erau niste secreti deci m-a durut ingrozitor in fine nu puteam sa pun mana sau sa dor pe partea cu cercelu era ingrozitor crying a doua zi la scoala aveam inspectie a trebuit sa ii dau jos i-am dat doar pe cei care puteam ala noi a ramas si nici jumatate nu scosesem si nu il mai puteam baga inauntru toti colegi sau mirat ca mi se umflase urechea si incepea sa devia mov :O si am aruncat cercelu si am ajuns acasa si am dat cu apa oxigenata ce sa fac ca sa mi se dezumfle si sa nu ma mai doara in halul ala pup funda :*

4 răspunsuri:
| adrryana a răspuns:

Si care-i intrebarerea?

| Bubu123loco explică (pentru adrryana):

Cum sa scap de insectie straight face si sa mi se dezumfle

| Bubu123loco explică (pentru adrryana):

Sa mi se dezumfle

| adrryana a răspuns:

Poti da cu niste crema(nidoflor_ poti merge sa intrebi la farmacie sigur te vor ajuta