| Biby a întrebat:

Sunt mai dezvoltata ca unele fete nu chiar cea mai dezvoltata din clasa sunt slaba dar mi-au crescut sanii mai mult vara asta ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ilisium a răspuns:

Nu sunt sigur, dar pentru majoritatea fetelor, probabil, aceasta ar fi un motiv pentru a fi foarte happy. Well ar trebui sa iti iei preventiv sutiene mai mari, poate mai cresc tongue. Daca ai dureri de spate, fiind slaba, poate ar fi bine sa gasesti sutiene care sa ajute la distributia greutatii, si relaxarea coloanei. Iar daca esti rusinata, don't be, nu ai nici un motiv serios pentru a fi, in timp vei afla asta singura.

Good luck,
ilisium

5 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Fi mandra!

| Night a răspuns:

Dar nu trebuie sa faci chiar nimic.Este bine asa, alte fete sunt complexate de faptul ca nu au sani, dar tu nu ai nici un motiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lasi cursul vietii si dezvoltari sa-si urmeze cursul...Nu e un defect! Altele si-ar dori dar nu au!

| georgyana_8368 a răspuns:

Nu iti mai face griji...la unele fete asa se intampla...sunt unele fete care sunt plate de tot la 15 ani[de ex]si ar da orice sa aiba asa saniismug

| maya1311 a răspuns:

Bucurate de ceea ce se intampla... asta mi sa int sh mie sh acum sunt foooate invidiata pa sani mei