| Ea a întrebat:

Sunt mica de statura (1.54) si nu imi gasesc niciodata o geaca de iarna potrivita. Este cineva din Iasi pe-aici care mai are problema asta si e dispusa sa imi zica de unde si-a luat geaca iarna asta?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du-te in mall si vezi un magazin de copii, hervis are pentru copii

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca as avea 154 m-as baga in buzunarul cuiva, nu mi-ar trebui geaca rolling on the floor

| Ea explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Cum de nu m-am gandit? oh go on

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Ea):

Faci Iasul de rusine pana in China, vor crede oamenii ca noi in Iasi nu avem haine de copii si ii tinem dezbracati. ( La bazar ai fost?)

| Valentinaldoilea a răspuns:

La raioanele pentru copii ai incercat?

| graffiti a răspuns:

Cum nu gasesesti geaca daca ai 1.54m daca aveai 2.5m mai ziceam,