| paulpaul00 a întrebat:

Am o mare problema. Ieri prietena mi-a pus la spalat o geaca de iarna si a folosit o temperatura prea mare probabil. Astazi cand sa pun geaca pe mine am observat ca e mult mai mica si mai subtire parca. Se mai poate face ceva sa se lase putin? Un truc ceva? Geaca e cumparata recent si am mai dat si 500 de ron pe ea sad Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| ellalover a răspuns:

Pune-o in apa diluata cu 1l de otet si las-o asa 24h succes

| paulpaul00 explică (pentru ellalover):

Multumesc frumos! O sa incerc si varianta asta. Deocamdata am pus-o tot asa in apa calduta cu sampon pentru copii. Daca nu da nici un rezultat incerc si varianta ta. big grin

| aditek a răspuns:

Buna! Faza cu somponul de bebelusi se pare ca merge http://fabuloase.ro/......te-la-apa/