| andreyyya a întrebat:

Sunt noua pe aici si as vrea sa pun si eu o intrebare. Am 1.71cm si 55 de kg. Ce credeti despre greutatea mea? Sau cat ar trebui sa am pentru a avea un corp perfect (adica nici prea slaba nici prea grasa). Totusi tin sa precizez ca am 17 ani, iar pentru varsta mea sunt destul de dezvoltata, adica am oasele foarte late si am silueta clepsidra. Astept pareri cat mai multe! Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| ArinaV a răspuns:

Wow...pot spune ca ai un corp super sexy cred. eu am 1.72 si 60 kg. nu arat grasa deloc >> oasele sunt mai grele... stai pe pace, nu cred ca ar trebui sa te ingrasi sau sa slabeeesti))

5 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Ai o inaltime potrivita varstei, corpul dezvoltat normal si o greutate acceptabila. Daca mai slabesti vei fi sub greutate. Insa daca ramai la greutatea asta sau daca te mai ingrasi 2-3 kg, poti spune ca ai un corp normal dezvoltat.

| utilizatorull a răspuns:

Esti spuper in forma la anii tai daca vrei mai multe detalii despre diete sa-ti faci singura dieta online sa-ti calculezi greutatea caloriile etc. intra pe www.scid.ro si vezi acolo multe :D... funda? :D

| Alex2500 a răspuns:

Eu zic ca e bine!( 2-3 kg+ nu cred ca ar strica)...Formele te si avantajeaza si nu te fac prea slaba... daca vrei sa stii singur greutatea in raport cu inaltimea, intra pe linkul asta http://calculator-greutate-ideala.host22.com/

| Al3X044 a răspuns:

Te incadrezi in norme.rolling on the floor)). esti buna...

| aiurEah a răspuns:

E ok 55 de kg happy