| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Sunt o fata bruneta, inaltimea mea este de 1, 60 cm, si culoarea pielii e mulata! Vreau sa-mi iau o rochita lunga alba sau macar pina la genunchi sau o fustitza lunga! dar intrebare este :mi-ar sta mie intr-o rochie alba lunga sau intr-o fustitza alba lunga! va rog ajutati-ma! ca nu pot sa fac o alegerea mii frica! ajutati-ma! dau funditaAA

Răspuns Câştigător
| candydream a răspuns:

Daca ai tenul mai inchis ar arata superb si albul este la moda vara.Eu am pielea mai alba si nici nu ma bronzez (nu stiu de ce)asa ca nu pot purta rochii albe dar tu ai arata minunat. Felicitari.

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine, eu am tot 1, 60 si tot asa nu sunt foarte alba si port fuste albe si rochite.
acum eu pot si de unele si de altele dar pentru inaltimea noastra cred ca ne avantajaza alea peste genunchi.

apropo, e mulatra nu mulata, sau cel putin asa stiam eu.

| mariaw a răspuns:

Nu-ti lua rochie lunga pentru ca n-o sa faca altceva decat sa te imbatraneasca-doar ai pielea mulata, n-ai nimic de ascuns. Opteaza pentru ceva pana deasupra genunchilor. Culoarea e buna, dar nu cred ca aveai dubii in privinta ei oricum.

| cineva_2560 a răspuns:

Scurta (pana la genunchi). o sa fie un contrast super! day dreaming

ps: nu te gandi ce zic ceilalti despre tine (lumea barfeste si spune multe), tu sa te simti bine in ea si sa-ti placa! happy