| Elena83 a întrebat:

Sunt o fata care adora sportul de mica si am corpul bine antrenat. Problema mea e ca am mici paranteze in zona gambelor (daca sa privesc picioarele in general sunt dragute doar ca parantezele astea ma omoara de tot). Din cauza asta n-am purtat niciodata fuste scurte. Ce ziceti merita sa incerc?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Nu iti fa probleme cu "parantezele". Mai ales ca sunt in zona gambelor. 50% dintre fete au acest "defect" ca sa-i zic asa. Uita-te mai atenta in jur. Si, in cele din urma, cine te place, te place oricum. Poarta pantaloni evazati cand iesi in lume si gata!