| FrumoasaTa a întrebat:

Am ceva muschi in zona coapselor si gambelor, asta imi fac picioarele sa para grase si urate. Cum fac sa slabesc in zonele alea? Orice incerc, imi face muschi.

1 răspuns:
| robyyy11 a răspuns:

Alearga, genoflexiuni grele si iti recomand sa mananci maxim 2-3 mese pe zi.De ce zic asta? Muschii au nevoie de proteine pentru a creste! Daca tu faci organismul sa se obisnuiasca cu o masa care nu contine proteine atunci corpul tau va slabi indiferent de partea corpului.Mananca foarte multe fructe.