| Elena83 a întrebat:

Sunt o fata care adora sportul si il practic de mica copila. Picioarele la fel sunt reliefate ...in masura desigur. Problema mea e ca am mici paranteze in zona gambelor. Fusta scurta n-am mai purtat. Ce ziceti merita sau nu ma va avantaja?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Incearca. Pe niste tocuri inalte (daca stii sa mergi cu ele) parantezele se vor mai estompa. Roaga-ti prietenul (sau un prieten, coleg etc. nu prietena. colega, vecina) sa isi dea sincer cu parerea. Oricum, ceea ce conteaza este daca tu personal vei fi multumita sau nu de ce vei vedea in oglinda. Cum simti pe dinauntru asa arati pe dinafara!

1 răspuns:
| saddasdasdad a răspuns:

E cam frig pentru fustatongue