| Crs a întrebat:

Am o problema care pentru mine este destul de deranjanta... Ma refer la parantezele de la picioare. le am jos la gambe :-s Se pot remedia cumva? MEntionez ca sunt slabuta, 1.60 si 50 de kg, iar muschii gambelor sunt putin mai proeminenti, din cauza ca am facut handball, dar cu mult timp in urma. Cum pot indrepta aceste "paranteze"? Ma simt foarte complexata de acest lucru si mi-as dori mult de tot sa imi rezolv problema cumva, daca se mai poate face ceva.

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da.Cu pantaloni trapez.Va trebui sa te impaci cu situatia si sa-ti gasesti mai multe calitati decat defecte.Si nu esti slabuta, esti perfecta! Baga-ti in cap asta si o sa fie bine!

| Copil.rouz.:x a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tine...oh go on
Si imi e un pic jenant sa port fusta scurta, pantaloni scurti etc.
Dar pana la urma cine ne iubeste, ne iubeste asa cum suntem.kiss
pup>big grin