| inimadeinger a întrebat:

Buna TPU dintr-o data mi-am regasit feminitatea si odata cu ea desigur placerea de a purta fuste, rochite etc. dar problema e ca in dulapul meu se gasesc cateva fuste cateva rochii si vreau sa imi cumpar mai multe. Ce tip de fuste se poarta vara asta? Cele de la talie in jos se mai poarta?
(eu nu am purtat fuste pana acum, pentru ca am picioarele cam subtiri si sunt cam lata in solduri, ) spuneti-mi si mie cam ce se mai poarta, ce sa imi cumpar? Cam ce m-ar avantaja? happy:*

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Fustele pana deasupra genunchiului(2-3 degete) daca intr-adevar ai picioarele cam slabute happy
Mini in nici un caz.
Si cu vreo 2-3 degete sub genunchi.
Asta e parerea mea si nu trebuie sa o iei ca atare.Multor barbati le plac femeile cu solduri nu cu picioare asta depinzand si de inaltime. DACA VREI SA FII SEXI alege prima varianta!
PS. Combina fusta cu ceva mai provocator(decolteu)si o sa uite de picioare big grin

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti sa poti orice tip de fusta vrei tu.
Te pup!

| Euletitia a răspuns:

Buna! Iti trimit catve alinkuri de rochii si fuste care le am in garderoba mea si sa-mi zici cum ti se par, ok? Mentionez ca am 20 de ani, sunt blonda, cu ochi verzi, am 1, 64 si sunt putin plinuta, dar hainel eastea chiar imi vin bine si imi avantajeaza silueta(sunt linkuri cu haine si de vara si de toamna/primavara):
javascript:tb_show('Rochie',%20'quickzoom.htm?no='+($('img_96738').src).replace('+',%20'__plus__')+'&pr=96738&height='+tbheight+'&width='+tbwidth+'&search=',%20'');(aceasta o am pe rosu, asa cum se vede si in poza)
javascript:tb_show('Rochie',%20'quickzoom.htm?no='+($('img_50052').src).replace('+',%20'__plus__')+'&pr=50052&height='+tbheight+'&width='+tbwidth+'&search=',%20'');(o am pe roz coral, acum nu mai este dipsonibil la aceasta culoare, dar eu mi-am achizitionat-o de vreun an)
si o asortez cu acest bolero, tot pe nuanta de roz coral: javascript:tb_show('Jachet%C4%83-bolerou',%20'quickzoom.htm?no='+($('img_96446').src).replace('+',%20'__plus__')+'&pr=96446&height='+tbheight+'&width='+tbwidth+'&search=',%20'');
http://www.madame.ro/......g_7842.jpg
http://yokko.ro/......00.jpg(pur si simplu ador fusta asta)
http://yokko.ro/......fja-mkv(la asta am si un sacou din acleasi material si nuanta, s-a vandut ca si costum, si e minunat)
http://yokko.ro/......ra-fja-eze (am la ea o jachetica la fel, din acleasi material si la aceeasi culoare, si arata super-super)
P.s.: Mai am multe rochii si fuste in garderoba, dar unele le-am cumparat de la mine din oras(Iasi), altele chiar daca le-am comandat de pe net in momentul de fata nu sunt disponibile, asa ca nu mai am alte linkuri sa-ti arat. Ti le recomand si tie< sunt elegante si vvin bine oricarui tip de silueta>

| beibiisweet a răspuns:

Buna.poarta orice fusta vrei dar FARA TOCURI EXCESIV DE MARI pentru ca iti va arata picioarele si mai slabe(crede-ma ca stiu din propria experienta). daca tu te simti bine intr'o fusta e deajus!