| Loryloricika a întrebat:

Buna sunt repezentanta ladys dar nu stiu cine ma inscris si vreau sa ma retrag cum pot face asta? stie cineva?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Suni la firmă, si spui ca ai fost inscrisă fără ca tu sa doresti acest lucru, si rogi ca ei sa te șteargă din baza lor de date, sa reziliezi contractul cu ei, dar ai comandat ceva?

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ai încercat sa suni la ei sa le spui?

| KawaiiiPanda a răspuns:

Poti lua legatura cu un reprezentant si acesta te va lamuri.

| Loryloricika explică:

Nu este nici un vreau sa ma retrag.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Loryloricika):

Sarut mîna! Multumesc pentru fundă, cum a ti rezolvat problema?

| Anna_Giorgy_1997 a răspuns:

Hey trebuie sa intri pe site iti introduci toate datele si dai clik pe vreau sa ma retrag! big grin