Buna, daca m-am înscris în iulie la facultate si am reusit, dar vreau sa imi retrag dosarul pentru ca vreau să mă reinscriu în septembrie la ID, este posibil?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca este posibil sa-ti retragi dosarul, nimeni nu-i obligat sa urmeze o anumita facultate, chiar daca a reusit la admitere.
In orice caz este bine ca, inainte de retragerea dosarului, sa fii sigur ca te poti inscrie si urma ID la facultatea la care vrei.