| anonim_4396 a întrebat:

Buna,sunt reprezentant la lady's si nu am primit catalog de 5 zile(pentru ca duminica am facut comanda) si ei spun ca o primesti in 2 zile si nu inteleg nimic.
Catalogul nu vine decat daca-i sun sau le trimit email?
Va rog sa ma ajutati pentru ca m-am cam saturat sa le trimit emailuri degeaba. Dau funtita

multumescbig grinhappy

2 răspunsuri:
| TheUnikBiby a răspuns:

Si eu am fost reprezentant Lady's. happy Pot spune ca am mai patit si eu asta. Daca intre timp apare catalogul cel nou, atunci poate dura mai mult de 2 zile. Dar daca totusi trece o saptamana, poti comanda inca unul. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumescbig grin