| papushikadulcee a întrebat:

deci daca ma fac reprezentant lady's plata se face cand vine comanda? imi trebuie buletinul cand primesc comanda? comanda este lunara? de unde pot lua catalogul lunar pentru ca mie imi apare un catalog 19.06-03.09 si cred ca comanda se face lunar. dati-mi un link de unde pot lua catalogul pe luna iulie:p.

1 răspuns:
| ioanabondar a răspuns:

Am fost si eu in aceasta situatie si sa stii ca daca nu vrei sa arati buletinul sau orice altceva nu se intampla nimic.