| nycole_5714 a întrebat:

Sunt tare confuza, as vrea si n'as vrea sa'mi iau pastile pentru crescut sanii. As vrea enorm de mult pentru ca am sanii foarte mici credeti'ma ca nici macar nu se vede ca am sani sunt plata mentionez ca am 22 de ani si sunt destul de plinuta doar burta imi iese in evidenta atat. Si am o retinere pentru ca am auzit ca nu fac bine aceste pastila cica te ingrasa si mai tare iti creste par pe fata etc. Este adevarat? As vrea si eu sa'mi dati niste nume de pastile care isi fac efectu cu adevarat si care dureaza ca am auzit ca majoritatea dureaza doar 3 luni atat. Va multumesc si astept raspunsuri.

4 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Am mai raspuns la o intrebare asemanatoare, poate te ajuta cu ceva.
http://www.tpu.ro/......-cu-crema/

| lays a răspuns:

Eu am fost plata pana la 2o de ani.la 21 o schimbare mik.si acum la 22 sunt ok.nici mici nici mari.sunt multumita.depinde si de cresterea fiecareia...prietenele mele aveau sani de la 13 ani si eu ma zgariam pe fata.imi pierdusem deja sperantabig grinbig grinpoate iti vor mai crestebig grineu am facut si exercitii.erau pentru fermitate, dar m-au ajutat mult.iti apropii mainile la nivelul sanilor ca si cum te-ai ruga si apesi foaaaaarte tare si tii cateva secunde, vreo 4-5... faci mai multe seturi a cate 10-15.la mine a mersbig grinbig grin

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Daca aceste pastile ar avea efect nu cred ca sexul feminin ar mai apela la operatie pentru marirea sinilor.parea mea cauta altceva dar nu pastile.