| Bombo_8432 a întrebat:

Sall, am si eu o problema si as vrea sa ma ajutati: ce crema antivergeturi imi recomandati? nu conteaza cat dureaza tratamentul doar sa aiba efecte. Am de vreo doi ani vergeturi pe fese( sunt destul de multe) si unele s-au albit ( am auzit ca sunt aproape ireversibile crying ) dar majoritatea sunt rosii si acum, de vreun an au inceput sa-mi apara si pe sani ( au crescut brusc si nu stiuhh dc ). Va rog ajutati-ma sad, ca poate scap de majoritatea. E adevarat ca acum doi ani m-am ingrasat ( nu foarte mult, cam vreo 5-6 kg) dar dupa m-am mentinut la aceeasi greutate sad, oricum sunt plinuta caci am 155 si 58 de kg, e foarte mult, ar trebui sa fiu mai slaba cu 10 kg crying deci ajutor pls happy dau funditawinking

3 răspunsuri:
| Anonim_4683 a răspuns:

Eu stiu ca o data ce ti-ai aparut, cu ele ramai. incearca sa faci multa miscare sau sa stai la soare, te mai bronzezi si nu se observa atat de tare. Vergeturile apar atunci cand te ingrasi sau slabesti rapid :*:*:*

kissess:*:*

| MeGhosta a răspuns:

Clear vein big grin

| thomss1985 a răspuns:

Hi. viziteaza site-ul; www.rochellecosmetics.ro
Poti sa gasesti produse Bio (organice) si Naturale.