| Kosminutza12 a întrebat:

Sunt tunsa bob si tot timpul imi las parul pe spate cand merg la scoala si as vrea sa incerc sa-mi fac coafuri noi si nu stiu cum as putea sa-mi aranjez parul meu scurt! Poate fi legat, dar ar fi prea simplu...
Niste sugestii, va rog? big grin

Răspuns Câştigător
| SherryXoX a răspuns:

Pai depinde ce iti place tie, cauta pe internet si vezi ce ti se potriveste / reprezinta

1 răspuns:
| hellokittyyyy a răspuns:

Ai putea sa iti impletesti parul spic din varful capului, sa iti faci o coronita impletita...nu mai stiu altceva...p.s si eu am parul scurt. sper ca am fost de ajutor