| Marisssolll a întrebat:

Buna T P U happy. Am 13 ani si 42 de kg >:". Credeti ca sunt prea slaba, daca da, va rog frumos sa-mi spuneti cum m-as putea ingrasa (pot spune ca mananc, dar nu ma ingras pentru ca am parul foarte lung si imi mananca din calciu straight face ). Dau funditabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| AdeElLl a răspuns:

Nu cred ca e nevoie sa te ingrasi, eu de exemplu am tot 13 ani si am 47 kg si vreau sa slabesc si fac sport.
Nu e nevoie sa te ingrasi e bine cum esti acum, dar depinde daca esti pitica adica daca ai 1.52 inaltimea eu am 1.60 si ceva

| Marisssolll explică (pentru AdeElLl):

Da, am 1.52 happy. E bine? Unii spun ca sunt foarte slaba, si ma simt aiurea straight face.

14 răspunsuri:
| ByaSimpleGirl a răspuns:

Depinde si de inaltime si parul nu pre are legatura

| C8PILUcool a răspuns:

Nu esti perfect eu am tot 13 ani 1, 59 si 45 kg deci uh esti perfecta, depinde inaltimea ta tongue

| Twixi a răspuns:

Eu am 16 ani si 42 de kg =).

| Bibuu09 a răspuns:

Nu esti bine eu am 13 si am 40big grin ramai asa cum esti

| oanard174 a răspuns:

Eu am mai multi ani decat tine si am 42 de kghappy, cred ca iti ajung atatea kg pentru varsta ta.

| Nothinglikeus a răspuns:

Eu am 13 ani si 40 kg si nu sunt prea slaba.Deci nu te ingrijora.

| dudeman13 a răspuns:

straight face cum sa manance parul din calciu? si mai bine nu te ingrasa ca dupa nu poti sa te opresti...

| Hangover a răspuns:

Eu am implinit 13 ani, sunt bine dezvoltata si am 49 kglaughing si 1.64 si cand ma gandeam ca eu sunt slabalaughing si inca vreau sa ma ingras... uite eu zic ca daca iti place asa eu zic sa ramai asa dar in locul tau m'as mai ingrasa putinwinking faci cum doresti:*

| crish98 a răspuns:

Daca tu te simsti bine in pielea ta e tot ce conteaza

| artura a răspuns:

Eu tot am 13 ani si tot am 42 de kg si parintii imi spun sa ma ingras

| Sandu_Florin_1995 a răspuns:

Te duci in fiecare zi la fastfood, iei o shaorma si 2 hamburgeri, si apoi mergi cu taxi`u acasa, si sa vezi ce te ingrasi, sau daca nu tunde`te 0 laughing

| oanard174 a răspuns (pentru Sandu_Florin_1995):

Haaaaaaaaa,ce mi-a placut asta

| Marisssolll explică (pentru Sandu_Florin_1995):

Multumesc! laughing O sa iau in considerare mesajul tau laughing.