| anonim_4396 a întrebat:

Nuantatorul schimba culoarea parului sau doar imi deschide sau inchide culoarea naturala?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Accentuează culoarea pe care o ai!
Pa, pa.

| dydy1 a răspuns:

Deschide parul sau il inchide!
Lool am vazut la raspunsuri ca cica face parul blond -brunetrolling on the floor, e o prostie monumentalaa.
Abia cu vopsea reusesti sa inchizi rolling on the floor). Am si votat raspunsul tipei cu stupid:d.

| SMTHING a răspuns:

Sau

| andalicious a răspuns:

Schimba culoarea parului adica din blond il poate face brunet, saten sau roscat dar nu poti face din brunet par blondhappysunt si nuantsatoare care dau doar reflexe. funda?happy

| Baton a răspuns:

Ce intelegi tu prin nuantare?
nu cumva intelegi ca nu da culoare?
probabil ca nu...
nuantatorul face ca blondul de exemplu...sa fie mai ok mai bine definit peste tot, de la varf pana la radacina si invers.
acum depinde cat este de bun respectivul nuantator sau daca chiar isi face treaba dar termenul de nuantare la asta stiu ca se refera.

| moldovan62 a răspuns:

Cu nuantator pot sa scot grizonat din blond?

| selly_4461 a răspuns:

Pai nuantatorul in cazul in care esti vopsita cu cat dai de mai multe ori cu atat parul ajunje la culoarea naturala.in cazul in care nu esti vopsita atunci nuantatorul iti deschide parul.