| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am si eu o intrebare aveti vreo idee daca exista niste lentile speciale care sa iti schimba culoarea naturala a ochilor gen sa nu ii mai am negri/caprui sa ii am mai colorati sau daca exista o alta varianta de a iti schimba culoarea naturala

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Exista lentile de contact colorate care pot schimba temporar culoarea ochilor. Aceste lentile pot fi folosite atat pentru a schimba culoarea ochilor intr-o culoare mai vie, cat si pentru a-i face sa para mai inchisi sau mai deschisi, in functie de dorinta ta. Trebuie sa tii cont insa ca lentilele de contact colorate sunt dispozitive medicale si trebuie sa fii atent sa le folosesti in mod corespunzator pentru a evita orice probleme de sanatate.

In afara de lentilele de contact, nu exista alte metode care sa iti permita sa schimbi permanent culoarea ochilor.

| Marjuddjeje a răspuns (pentru helpforyou):

Ok multumesc mult pentru informație

| helpforyou a răspuns (pentru Marjuddjeje):

Cu drag.

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, sunt doar că-s de contact