| LaPrincesaDeHielo a întrebat:

Știe cineva dacă benzile de albit dinții (whitestrips) chiar funcționează?

6 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Functioneaza, mie mi-au albit dintii foarte mult dar din pacate ce-i frumos trece repede laughing dupa 2 saptamani a inceput sa se duca efectul si dintii mei s-au intors la nuanta lor de dinainte, cred ca depinde de dintii fiecaruia, eu cunosc multe persoane la care a tinut efectul mai mult timp, oricum mai mult de cateva luni (maxim 6) nu o sa tina si o sa fie nevoie sa folosesti din nou. Daca vrei ceva de durata o albire la un cabinet stomatologic ar fi solutia, benzile sunt doar de moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea funcționează!
Nu încerca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Ioana_Loredana_1996 a răspuns:

Nu functioneaza eu mi-am luat am dat 149 de lei pe o cutie cu 5 benzi si nu am vazut niciun rezultat in schimb iti recomand creionul de la colgate este wow intr-adevar s-a vazut diferenta de la prima aplicare gasesti in carrefour cu 60 de lei :* dar nu fa prostia sa-ti iei benzi happy

| Ioana_Loredana_1996 a răspuns:

Nu-ti recomand eu le-am folosit si nu am vazut niciun rezultat am dat si cativa bani pe ele, iti recomand creionul de albire de la colgate il gasesti in farmacii e 80 de lei si in carrefour 60 de lei sa stii ca este wow de la prima aplicare, sa nu dai banii aiurea pe benzi pentru ca o sa regreti ca si mine

| Darius_Budacan_1995 a răspuns:

Da functioneaza