| Nicoletaaur a întrebat:

Îmi poate spune și mie cineva dacă sunt bune benzile de albit dinții? Și care sunt cele mai bune.

Răspuns Câştigător
| DeeaDede161116 a răspuns:

Da,sunt bune.Eu ți le recomand pe cele de la Crest, după părerea mea sunt cele mai bune.

1 răspuns:
| Kandia15 a răspuns:

Da,insa am auzit ca nu e asa sanatos pentru dinti. Eu folosesc ulei de cocos ( il tin in gura 20 de minute si dupa ma spal pe dinti normal.) si e super.Trebuie doar sa ai rabdare, rezultatele sunt uimitoare! Am dintii mai albi si mai stralucitorihappy Dar sa scuipi uleiul in cosul de gunoi, caci se poate infunda chiuveta