| Anamaria99901 a întrebat:

Timp de un an am avut pierce in buric și recent l-am dat jos. Mi-a rămas o cicatrice foarte inestetica și nu știu cum sa scap de ea. Doar cu laserul se poate îndepărta o cicatrice? Sau sunt și alte metode? Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Lasă să treacă un timp și vezi după aia cum se va vedea cicatricea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scapa greu de cicatrici. Sunt ceva geluri pe la farmacii. Ti-ai facut o gaura in piele care a stat mult timp asa. Cum crezi ca o sa scapi usor de ea? In timp se va mai ameliora.