| CrazzyGirlCsm a întrebat:

Funda. Mi-am dat recent pierce in buric si am o buba acolo. Are ceva daca merg la solar si am buba?

3 răspunsuri:
| Infernia a răspuns:

Normal ca are.

| R_8074 a răspuns:

Cea mai mare prostie sa mergi la solar. Si pentru ce iti mai trebuie solar? Nu vezi ce cald e afara? Iti poate cauza diferite boli de piele, cum ar fi cancerul. Si nici pentru sani nu e bun, e nociv. E alegerea ta daca mergi dar e o prostie. Mai bine te duci la plaja. Am auzit cum ca acum un an sau mai mult o fata a murit in unul din Sibiu pentru ca a explodat.

| 4Life a răspuns:

Ai grija, eu zic sa nu te duci chiar asa repede dupa ce ti-ai facut piercingu-l ca poti face cancer daca razele de la solar ating buba ori infectie.Mai asteapta...sincer