| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am primit o vopsea de par, de calitate, doar ca nu ajunge pentru parul meu lung, vreau sa ajung la nuanta asta:
https://www.google.ro/......ps?/search
As vrea sa mai cumpar o vopsea, de aceiasi nuanta, doar ca alta marca, este vreo problema daca le combin, adica le pun pe par in acelasi timp?

Poate avea reactii grave daca sunt nuantele foarte apropiate?

1 răspuns:
| tzus a răspuns:

Unele nuante difera putin intre ele...adica au alta reactie pe firul de par...ori va fi putin mai deschis ori putin mai inchis decat iti doreai. atata tot
ps: coafeza