| Caty2000 a întrebat:

Hey! Am parul cam asa ca in imagine ( https://www.google.md/......ps?/search insa factura lui este cam asa (https://www.google.md/......ps?/search :(( Doar il pieptan, peste 5 minute mi se face ca si cum numai ce m-am trezit. Pot spune ca chiar si cand mi-l pieptan nu prea arata bine, asa ca ma puteti ajuta? Poate stiti vreun sampon sau conditioner bun, sau coafuri rapide... Nu prea stiu. Plz, ajutati-ma, nu pot sa ma mai uit la el! P.S. Deasemenea este destul de rar.

Răspuns Câştigător
| QuiPp a răspuns:

Daca ai parul rar foloseste uleiul de ricin o data pe saptamana, iti va indesi parul.Cand te pieptani, nu folosi peria, cumpara-ti pieptane din lemn, ca sa nu iti electrizezi parul.De asemenea sampoanele pe care le folosesti trebuie sa fie naturale, iti recomand Favisan, Gerovital sau Cosmetic Plant :*.

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Foloseste uleiul cu argan de la Avon.

| doamneSpuneceamgresit a răspuns:

Uite, si eu am parul tot asa, foarte tare..ca si cum n-as fi facut o baie de 5 ani, totusi e des... cumpara sampon Ultra Doux care e la pachet cu ulei de par, care ti-l va face fin. :d

| Caty2000 explică (pentru doamneSpuneceamgresit):

Multumesc mult happy insa el la mine si asa e super fin doar ca cret happy