| Eve_5601 a întrebat:

Buna!:* Tocmai mi-am cumparat Garnier Pure Active Roll-On pentru cosuri, acnee. Voi l-ati incercat? Daca da, ce parere aveti despre el, da rezultate?

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Pai nu rezolva situatia dar nici nu face cosurile si/sau acneea sa dispara asa ca sincera sa fiu ai dat bani degeaba pe el, daca vrei ceva cu adevarat bun pentru cosuri folosesste ivatherm syt akne sau gerovital ultra activ stop acnee.

| PowerGaga a răspuns:

Eu l-am cumparat acum vreun an si nu a dat rezultate. Am incetat sa il folosesc. Acum depinde si de tenul fiecaruia...