| herbalist a întrebat:

A incercat cineva garnier roll on pure active pentru cosuri? sau daca nu ce credeti e bun?

Răspuns Câştigător
| toxicandy96 a răspuns:

Nu l-am incercat happy si nu cred ca e bun big grin
ew iti recomand zineryt.
am avuth sh ew probleme cu coshurile si inca mai am dar de cand folosesc zinerytmi-au mai trecuth si iti face o piele fina...big grinhappy
fundita? big grinhappy

2 răspunsuri:
| MuñequitaLoka a răspuns:

E bun.
zineryt iti recomand doar daca ai probleme mai mari, pentru cateva cosuri nu merita
deoarece este un antibiotic si iti usuca fata foarte tare. daca folosesti o crema hidrata pe langa e ok

| bia_4299 a răspuns:

Eu zic ca e bun