| SiMpLa a întrebat:

Ati incercat Garnier pure active roll-on cum este? dupa folosire ati scapat de cosuri, si cam cat costa? FUNDITAAA pentru cat mai multe detaliibatting eyelashes)

Răspuns Câştigător
| gabystar a răspuns:

Trateaza imperfectiunile si semnele ramase. Formula racoritoare extra-purifianta.

Garnier creeaza PureActive: o gama de curatare si ingrijire de noua generatie, cu formule concentrate testate pe piele cu predispozitie acneica.

Prin ce este diferit?
Bila de metal revolutionara a noului Roll-on pentru cosuri PureActive ajuta imediat la calmarea imperfectiunilor. Usor si comod de aplicat, poate fi folosit in orice situatie.

Cum actioneaza?
Formula sa transparenta este ultra-purificatoare si non-grasa. Concentrata in alcool si acid salicilic, accelereaza uscarea imperfectiunilor tale. Este imbogatita cu HerbaRepair, care accelereaza regenerarea cutanata. Numarul imperfectiunilor si semnelor lasate de acestea este vizibil redus.

Cum se foloseste?
PureActive Roll-on pentru cosuri poate fi folosit pe imperfectiuni sau in jurul lor de indata ce apar. Aplicarea trebuie repetata pana la disparitia totala a imperfectiunilor sau semnelor. Daca roll-onul se blocheaza sau daca se formeaza un film la suprafata, curatati-l bine inainte de utilizare.

Eficacitate vizibila
Imediat dupa aplicare, imperfectiunile sunt uscate.
Dupa 5 ore, roseata este redusa.
Dupa 2 zile, numarul imperfectiunilor si semnelor ramase scade vizibil.
Costa vreo 30 lei
Sper ca ti-am fost de ajutor...Pawave

1 răspuns:
| Daiana90 a răspuns:

Auzi da-mi id tau si te bag eu si scuze ca tiam scris aici dar problema este ca nu pot trimite mesajelaughing. zi-mi id tau pe privat.ms:p