| herbalist a întrebat:

A incercat cineva acel garnier roll on pure active pentru cosuri? este bun sau mai bine incerc altceva?

2 răspunsuri:
| danyella42051 a răspuns:

Deci eu nu am incercat acel garnier dar am luat o crema da la oriflame http://www.myflame.ro/images/products/859/859.png la mine chiar a functionat dar trebuie sa iti dai continu nu sta cu gandul ca nu o s iti m apara iti dai cand vr tu nu conteaza ca seara sau dimineata o data p zi in locurile unde iti apar cosuri

| annna_2561 a răspuns:

Eu am garnier roll on si e destul de bunwinking