| Alexutzapoopuic a întrebat:

tocmai mi-am luat niste balerini, ei bine transparenti
, credeti ca as putea sa merg cu ei prin oras sau o sa ma fac complet de ras, funda.
https://www.google.ro/......ps?/search

7 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Acesti balerini sunt pentru plaja numai ca unele fete ii purtau efectiv prin oras...destul de urat.
Sfatul meu este sa nu ii porti prin oras, doar la plaja. Sa ii porti sanatoasa!

| afrodita3333 a răspuns:

Eu personal urasc balerinii astia, mi se pare ca arata foarte urat, parca ai fi venit de la tara la oras si nu aveai altceva sa te incalti, nu vreau sa jignesc pe nimeni dar la asta ma gandesc cand ii vad laughing.Am auzit ca sunt foarte comozi si de aceea multa lumei ii poarta.Mie nu imi plac dar daca vrei sa-i porti, poarta-i...nu esti nici prima nici ultimawinking

| Bondarel99 a răspuns:

A fost o moda anul trecut cu balerinii astia...care de fapt sunt doar niste papuci pentru plaja ca sa nu-ti intre pietre si mai stiu eu ce in picioare, deci e total nepotrivit sa le porti prin oras si cred ca unii se vor uita ciudat la tine.Dar daca pe tine te fac sa te simti bine si ii asortezi la o tinuta cat de cat ok poate merg... oricum sunt demodati vara asta.

| foca21 a răspuns:

Dap sunt urati rau dar comfortabili! anul trecut toata lumea ii purta sper sa nu se mai poarte si anul asta lol

| thegatekeeper a răspuns:

Personal nu pot sa sufar tipul asta de incaltaminte, insa nu ar trebui sa iti pese de parerea celorlalti, daca tie iti plac si te-ai simti confortabil purtandu-i.

| kiduţa18 a răspuns:

Cei mai oribili papuci posibili. Toate fetele îi purtau vara trecută în oraș și peste tot și de fapt sunt papuci pentru plajă (să nu te lovești la picioare). SUNT ORIBILI.

| MeddyMaddy a răspuns:

Ii poti lua pe plaja, iar in oras poti lua niste sandalute.big grin