| IsJustMe007 a întrebat:

A folosit cineva apa oxigenata pentru decolorarea parului? A dat rezultate bune? Am vazut pe net tot felul de chestii cum ca au incercat unele si le-a facut parul din castaniu un "roscat cacaniu"laughing sau ca le-a ars parul:-s.As vrea sa incerc dar nu stiu daca e sigur...

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Asta e pentru cele cu parul deja blond sa le mai deschide un pic culoarea sau s-o invioreze, altfel iese kkniu cum zici laughing nu e suficient de puternica sa duca la blond o nuanta inchisa si daca dai de multe ori, una peste alta, arde parul, cum zici. deci ai 2 variante: sa-l faci tu kkniu sau sa mergi la salon sa ti-l faca ele cum trebuie. numai ca nu ti-as recomanda decolorare totala, ca o sa te chinui cu intretinerea pe urma, ca-n 2 saptamani deja se vede negru la radacina