Întrebare recomandată | rihanna7865 a întrebat:

E bun tratamentul pentru pete de la avon clearskin? adica se duc si petele de la cosuri? dau fundita:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu una nu-ti recomand nimic de la AVON!
Mi-am luat si eu de la ei multe tot pentru cosuri, pete, insa rezultatul a fostbig grinEZASTRUOS!
Dezastruos e putin spus, deoarece m-am trezit cu fata plina de mai multe cosuri, asta numai din vina lor cu cremele si gelurile lor de curatare vai si amar.
Acum ramane la decizia ta ce vei face in continuare, eu doar mi-am spus o parere.
Foloseste miere, dupa 10 minute iti clatesti fata.
Te pup!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e bun de nimic, am ramas cu aceleasi pete dupa ce l-am folosit

| aandraa000 a răspuns:

Pentru mine a fost bun! Il recomand. Funda?!

| IamNatalia a răspuns:

L-am incercat acum un an si la mine nu a avut efectul pe care l-am dorit. Mi-a lasat pielea rosiatica. Probabil nu s-a potrivit nici tenului meu care este foarte sensibil. Pana nu il incerci nu iti poti da seama daca ti se potriveste sau nu.

| lorealy a răspuns:

Da este foarte bun eu l-am incercat, iti trec foarte repede petele si cosurile, incerca-l, oricum nu iti va trece imedia dupa utilizare, :* dar maxim in doua saptamani ti-au trecut cosurile si petele. sper sa -ti fie de folos raspunsul. :*

| dany9727 a răspuns:

Da... La incercat un prieten si a dat rezultate pozitive