| rihanna7865 a întrebat:

am si eu o intrebare please helppp sad big grin care ati incercat tratamentu ala de la avon de la clearskin proffesional pentru pete e bun de ceva adica se duc petele ramase de la cosuri? sau pistruii? big grin dau fundita :*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stai cuminte si nu da banii pe prostii.
Nu se merita!
http://www.unica.ro/......16892.html
Te pup!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La mine nu a functionat deloc, incearca mai bine o crema hidratanta cu argila

| τττ a răspuns:

Bună.
Am folosit eu! Și coșurile sau petele rămase de coșuri dispar! De pistrui nu știu, deoarece nu am așa ceva.
Pa, pa.

| MetalHead04 a răspuns:

E numai bun de aruncat.

| thegame12 a răspuns:

Da, e eficient dar pentru cosuri iti recomand Zineryt de la farmacie(e mai puternic)

| aanaaaa a răspuns:

Nu se duc stai linistita, bani aruncatihappyIti propun sa incerci Gerovital, ClearSkin de la Avon nu e bun nici sa-l aruncihappy Succes!