| KaterinaPetrova a întrebat:

a folosit cineva casting creme gloss de la loreal? daca da ce culoare si cum vi s-a parut? cat se mentine culoarea?

dar palette honey colors?

2 răspunsuri:
| lavinia569 a răspuns:

Buna! vreau sa-ti spun ca Casting creme gloss e vopseaua mea adorata. este o vopsea semipermanenta care nu contine amoniac si dureaza pe par pana la 28 de spalari, deci trebuie sa te astepti ca se va duce treptat din intensitatea culorii, mai repede decat vopselele permanente. Spre deosebire de vopseaua semipermanenta, vopseaua permanenta contine amoniac, acesta avand rolul de a fixa culoarea mai bine in cortexul parului. Vopseaua L'oreal Casting Creme Gloss nu afecteaza parul asa cum o face o vopsea permanenta, in schimb culoarea trebuie reimprospatata mai repede decat cum ai face-o la o vopsea permanenta. SUCCESE!

| lavinia569 a răspuns:

SALUTARE! aceasta este vopseaua mea preferata. L'oreal Casting Creme Gloss este o vopsea semipermanenta care nu contine amoniac si dureaza pe par pana la 28 de spalari, deci trebuie sa te astepti ca se va duce treptat din intensitatea culorii, mai repede decat vopselele permanente. Spre deosebire de vopseaua semipermanenta, vopseaua permanenta contine amoniac, acesta avand rolul de a fixa culoarea mai bine in cortexul parului. Vopseaua L'oreal Casting Creme Gloss nu afecteaza parul asa cum o face o vopsea permanenta, in schimb culoarea trebuie reimprospatata mai repede decat cum ai face-o la o vopsea permanenta. Succese!