| anonim_4396 a întrebat:

a folosit cineva dintre voi tratament pentru par cu keratina? ce tip de par aveti, ce rezultate ati avut, cat timp ati urmat tratamentul, de cate ori pe saptamana? este bun pentru parul gras sau pentru caderea parului in exces? raspunde-ti doar daca ati folosit personal, n-am nevoie de reclame de pe net sau din auzite.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai spus ce fel de tratament...te referi la masti, spray-uri, seruri cu keratina? Sau tratamentul care se face la salon? Eu am incercat mai multe masti si keratina de la anian si tot nu mi-au revitalizat parul ars...m-am dus si la salon sa-mi fac vestitul tratament, dar nu imi permit momentan sa dau 700 lei pe el sad

| anonim_4396 explică (pentru Bondarel99):

Ma refeream la masti...ma intereseaza in special daca are efect impotriva caderii parului

| Bondarel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,nu au efect de regenerare, nici nu trebuie sa-ti dai la radacina pentru ca ingrasa scalpul.Pt caderea parului am folosit ulei de ricin timp de 4 luni in fiecare saptamana si il lasam in par intre 6-12 ore si sa stii ca e cel mai bun remediu.

| Otils a răspuns:

Mama a folosit timp de o luna o masca de par cu keratina iti face parul mai stralucitor moale se descurca mai repede si mai puternic daca il urmezi cu strictete nu o sa mai ai probleme cu caderea parului. happy Sper ca te-am ajutat Funda?