| DyannaDya a întrebat:

A folosit cineva skinoren? A dat rezultate bune sau a fost mai rau? Cam incat timp s'au vazut rezultatele si vreau sa stiu daca e bun impotriva petelor si semnelor lasate de cosuri? Multumesc!

3 răspunsuri:
| dulce35 a răspuns:

Bunahappy eu am flosit, si da e foarte bun dar, rezultatele nu se vad foarte repede, eu il folosesc de 3 luni si de abia acum se vede o parte din rezultat, si iti dispar cosurile si petele dar in timp mai mult, si s-ar putea ca sa iti apara prima data cand o folosesti mai multe cosuri, da nu te speria ca nu e obligatoriu s-ar putea sa nu iti apara nimica prima data, mie de exemplu nu mi-a aparut. eu iti zic sa o folosesti ca foarte buna.love struck

| JustSnd a răspuns:

Este eficient. Lasa pielea catifelata doar ca pisca putin, suportabil. Sa zic ca intr'o saptamana. doua se vad rezultate.

| Cristinutza1 a răspuns:

Auziti va rog frumos am un windows xp professional si mi s-a schimbat culoarea la iconitele desktop in loc sa fie transparente sunt rosi.Va rog ajutati-ma va dau San Andreas Extreme pe mess promit!