| ATS a întrebat:

Aș vrea să îmi cumpăr lunar câteva reviste, vreau să citesc ceva mai diversificat. M-ar interesa o listă cu numele revistelor care merită citite, având în vedere următoarele domenii:
Modă: Despre, poze, ținute, etc
Amenajări Interioare/exterioare: mobilă vintage, articole interesante, etc
Literatură: ultimele apariții, compuneri filozofice, etc
Pe scurt, ceva de calitate, ce chiar merită citit.

Răspuns Câştigător
| Changes a răspuns:

În ziua de azi nu prea mai găseşti reviste care să respecte criteriile spuse de tine fiindcă lumea e ahtiată după bârfe.Ce zici totuşi de Marie Claire, Elle, Glamour, Deco Style, Arhitect Magazine, Arta de a trăi (http://www.artadeatrai.ro/arhiva.php) Oglinda literară(http://www.oglindaliterara.ro/index.html).
Sper că te-am ajutat.O zi frumoasă în continuare.

4 răspunsuri:
| oNNeRuNN a răspuns:

PRactic si la partea cu literatura Universul meu sau, DOXI, TERRA

| ATS explică (pentru oNNeRuNN):

Realizezi că mai sus scrie „filozofie„. Mă refeream la câteva creații literare, noi idei mondene, nu reviste pentru clasele V-VIII.

| RalucaAndreea a răspuns:

Uite cateva care merita citite(moda.)
-Bravo
-Bravo girls
-Popcorn
Sper ca te-am ajutat.:*

| ATS explică (pentru RalucaAndreea):

Modă? MODĂ!? Sunt reviste de bârfe, poate din când în când conținând 2-3 pagini despre „fashion„.
Oameni dragi, răspunsuri serioase! straight face