| myrealloveismum a întrebat:

Acum 5 ani aveam parul f. lung(pana la fund)si m-am tuns bob scurt(un pic mai lung de ureche si mult mai scurt in spate).Imi statea f. bine si am influentat multe persoane sa se tunda ca mine, vazandu-mi noua tunsoare. Apoi m-am plictisit si am zis ca il voi lasa sa creasca.Cand am vazut ce greu creste, de nerabdare l-am tuns de inca cateva ori la fel de scurt.Acum am promis sa-l las sa creasca, si il am putin mai lung de umeri.Cum pot sa il prind la aceasta lungime(coafuri) dar mai ales impletituri.Cine imi spune cele mai multe, mai explicitate primeste "fundita", ar toti ceilalti "vot". Multumesc.:*

3 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Il poti aranja natural folosind dupa ce faci baie peria rotunda, spuma si feonul, sau strange intr-o coada de cal cu bretonul umflat in fata.

| ILoveNextTopModel123 a răspuns:

Ai putea sa-ti faci faci o coada de cal, desi e cam scurt, coc stil Tinker Bell, impletituri:cu 3, cu doua(fishtail), os de peste, coronita desfacuta si prinsa in partea opusa...le gasesti pe internet, youtube.Ai putea sa te uiti la tutoriale pe Youtube-sunt foarte multe despre asa ceva. Fundita?:*