| 9 PM a întrebat:

Am 1, 60 m si 51 de kg, insa datorita unui tratament pentru stomac ce l-am luat acum 2 luni, si m-am ingrasat 3 kg, nu mai reusesc nici in ruptul capului sa mai slabesc. Tipul de silueta este clepsidra, si macar s-a depus uniform. Mananc destul de sanatos, fara prajeli, fara sucuri, rareori- dulciuri, beau apa destula, fac zilnic sport cate 1 ora si masaje cu diverese creme si uleiuri, pana si impachetari cu argila din cand in cand Am observat ca pielea mi-a devenit mai ferma si fina, si s-a mai dus putin din celulita, dar de slabit...nimic. Aveti ceva sugestii pentru a-mi regla din nou organismul? Fac ceva gresit?

Multumesc. Pupici + funda

2 răspunsuri:
| Kl2uDyA a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iei pastile de slabit. daca tot vreii sa slabestiwinking

| Shtephanie a răspuns:

Poate ca slabesti si acum, dar foarte putin si este cel mai sanatos sa slabesti asa.Eu nu-ti recomand pastile, e adevarat ca slabesti de la ele foarte repede, dar dupa ce nu le mai iei te ingrasi foarte mult si din cate am citit ai un ritm de viata sanatos. funda?big grin