| znstr a întrebat:

Fetelor cum scapam de celulita vara asta? idei, diete, masaje, creme, exercitii + video, doesn't matter. Merci, ribbon!

Răspuns Câştigător
| Bєshka a răspuns:

Supa de varza,salate,plus multe exercitii, sport, bicicleta, role, saritul cu coarda...

12 răspunsuri:
| znstr explică:

As prefera niste exercitii care au fost puse in practica si au dat si roade, nu doar "alearga in parc ca sa slabesti".

Răspuns utilizator avertizat
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Nu sunt fata dar eu recomand mult sex!

| Rockăr a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Cica na niku' tau Ucigasuldeprostie, da dupa raspunsul tau care e insusi o prostielaughingrolling on the floor

| znstr explică (pentru Rockăr):

Nu am postat intrebarea ca sa primesc raspunsuri jignitoare, sau la misto. Daca atat stie, atat raspunde.

| Rockăr a răspuns (pentru znstr):

Da,oricum succes la ceea ce ti-ai propus:**

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru Rockăr):

Cica, invata sa comunici coerent si dupa incearca sa iti exprimi o opinie.

| Rockăr a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Scuzesad:la*,dar*

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Si daca atata stii tu, http://www.ziare.com/sex/sexy/pierderi-calorice-sexuale-723269 citeste. Inainde sa va dati destepti as recomanda sa va documentati putin.

| Marius1985 a răspuns:

Prietena mea folsoeste asta: http://track.cellinea.ro/product/Cellinea/?pid=122&uid=1419 si mi-a spus ca face minuni!

| Girltpu a răspuns:

Eu mi-am cumparat serul acela nou de la nivea cu Q10 si imi fac masaj in fiecare seara, mai fac si cateva exercitii, merg cu rolele. Acum m-am si bronzat un pic si parca nu se mai vede asa urat. Dar sanatos tot nu mananc.

| andreeaanda a răspuns:

Cu sport scapam sigur:d