| Adriianaaa a întrebat:

TPU! Am 13 ani aproape si am de gand sa ma tund bob, desi cred ca tunsoarea este cam demodata, mie tot imi place. Am fata ovala, parul lung si drept. Mama mea zice ca o sa imi para rau ca ma tund, dar eu am mai fost tunsa odata bob si aveam parul tot cam asa, si mie tot mi-a placut ce a iesit. Ce ziceti, sa ma tund din nou?batting eyelashes Aaa, si apropo! Acum intreb baietii: vi se par ok fetele si daca au parul mai scurt si nu lung?batting eyelashes Ce zice, mai, sa ma tund sau nu? Mersii, anticipat :* Vot!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

Depinde daca iti place parul lung. eu de fiecare data cand m-am tuns am regretat teribil.