| anonima188888 a întrebat:

am 15 ani si de ceva timp ma enerveaza acele riduri care pornesc de la nas si se duc pana la colturile gurii asa numitele smile lines, ma fac sa arat ca o femeie de 40 de ani sad imi dau cu spf zilnic de anul asta si folosesc si crema hidratanta, doar seara folosesc o crema pentru acnee dar nu am dat niciodata in acea zona. cum le pot face sa dispara? sunt de la ras sau din cauza ca nu am folosit spf cand eram mai mica? lumea imi zice ca toti le avem dar eu la fetele de varsta mea nu am vazut, am vazut doar la femei in varsta sad ce pot face sa scap de ele?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la râs, dă-le încolo ca toata lumea le are... laughing

Scapi dacă nu mai râzi, dar nu ți-aș recomanda...

| anonima188888 explică (pentru anonim_4396):

Mie imi e cam imposibil sa nu radhappy am niste colegi foarte amuzanti la scoala si rad de 10 ori pe ora deci inseamna ca n.am sanse de scapare sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonima188888):

Vezi că am identificat problema? laughing

Râzi cât te ține. Important e să nu râzi fără motiv, sau mai rău, când îți amintești de ceva. laughingwinking