| Gabitaancutaelena a întrebat:

am 17 ani si sunt foarte pasionata de makeup,unghii, si tot ce e legat de cosmetica ???? as vrea sa ma dau la niste cursuri de makeup prin luna lui februarie stiti cumva cam cat o sa platesc cursul de makeup la luna? O sa imi trebuiasca sa imi cumpar eu machiaj? sau o sa imi de a diploma dupa ce le termin?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, tu inscrie te si ei o sa i ti spună cît te va costa si daca va trebuii tu sa cumperi machiaj sau i ti dau ei.

| Wr3nch a răspuns:

Pretul depinde de curs. Idem daca cumperi ceva sau nu. Daca e curs acreditat se da diploma dar verifica inainte.