| galma a întrebat:

Am aproape 13 ani,si am sanii potriviti, avand in vedere ca eu sunt si slabuta.As vrea sa port si eu sutien, dar mama mea nu ma lasa.Ea zice ca o sa mi se lase sani.Ce sa fac sa o conving? TPU

4 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Porti fara sa stie ea... mare branza. De convins nu cred ca ai sa reusesti.

| Azazea a răspuns:

Nu se lasa nimiclaughing) cine te-a mintitlaughing
oricum, cumparati un sutien si poarta-l ca doar nu te verifica mama ta in fiecare zi si nu are cum sa vada.

| bogdan88 a răspuns:

Pai te rogi de ea sau ii spui ca fara sutien te deranjeaza sau poti fara sa stie ea te rog funda

| ForeverFree a răspuns:

Asa imi spunea si mie. E adevarat, multe fete mi-au spus ca li s-au lasat sanii de la sutien, dar mie nu mi s-a intamplat asta. Am reusit sa o conving pe mama ca nu mai pot purta doar bustiera spunandu-i ca sunt foarte jenata si refuzand sa merg la scoala fara un plovar sau o bluza de trening. Pana la urma m-a inteles.