| Chøço a întrebat:

Am aproape 13 ani şi am 1, 54. Am sânii destul de mari pentru varsta mea, şi mi-aş dori tare mult să port sutien cu push-up, însă mama nu mă lasă. Zice că o să-mi facă sânii prea mari pentru vârsta mea, deşi i-am explicat că o să caut să-mi iau cu bureţi mai subţiri, dar tot nu mă lasă. Mă puteţi ajuta cu un sfat? Cum o conving să mă lase să port? Dau fundă.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti lua cu push up ia-ti unul normal si pana mea, trebuie sa te lasa maica-ta sa porti sutien?

| Chøço explică (pentru anonim_4396):

Până acum am purtat doar bustiere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Chøço):

Atunci poarta in continuare bustiere.

| Chøço explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi plac bustierele. Nu vreau să port.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Chøço):

Atunci poarta sutien.

| τττ a răspuns:

Bună.
Mai bine ascult-o pe mama, până la urmă ce te costă dacă ai sânii mai mari? Nu ești mai importantă cu bustul generos.
Muah, muah, muah!

| Chøço explică (pentru τττ):

Nu-i bai cu chestia cu bustul generos, doar că am un fel de defect şi aş vreau să-l ascund. În plus îmi place forma pe care mi-o dă.

| τττ a răspuns (pentru Chøço):

Cum am spus, ascultăți mama!

| ioanaAn a răspuns:

Ai putea s-o mai presezi un pic, s-o obisnuiesti cu dorinta ta. Ce sa zic, la mama mereu merge cu putina insistenta.

Pff. am 14 ani jumate si crede-ma ca si eu am ce pune in sutien dar din pacate mama mea inca crede ca traim.in anii 80' si nu ma lasa sa port nici un fel de sutien si nici bustiere. Deci sa te consideri norocoasa ca te lasa sa porti...winking