| Bebelusha1993 a întrebat:

Buna TPU - am descoperit un produs care ajuta la marirea sanilor, http://www.breastplus.ro/? a=10125&p=11&c=adq&gclid=CNXs3YrU77MCFUhZ3god_hQAjQ as vrea neaparat sa stiu daca are efect. Ajutati-ma cu niste sfaturi. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
In proportie de 99.9% sunt sigura ca nu o sa aiba nici un efect si o sa arunci banii pe fereastra. De obicei pastilele si produsele minune nu au nici un efect. Cel mai bun sfat pe care ti-l pot da este sa astepti, fiecare se dezvolta in stilul sau, daca tu nu ai bustul asa de dezvoltat asta nu inseamna ca o sa ramai asa. Sunt multe persone care au un bust extrem de mic si intr-un an le cresc sanii enorm de mult asa ca nu iti face griji.

5 răspunsuri:
| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Eu zic sa nu incerci, de obicei sunt bani aruncati aiurea, daca asa ne-a creat mama natura asa sa fim, recunosc ca nici cu mine nu a fost prea darnica mama natura si totusi am 18 ani, nu ma plang, putea sa fie si mai rau de atat. eu zic sa mai astepti putin poate sanii tau nu ai ajuns la stagiul final happy poate ca organismul tau se dezvolta ceva mai greu si cere mai multa rabdarehappy

| Bebelusha1993 explică (pentru iuliatntbumbum3107):

Iti multumesc pentru sfat.te pup

| iuliatntbumbum3107 a răspuns (pentru Bebelusha1993):

Nu ai pentru ce, ai grija de tine happy

| Paoo a răspuns:

Bani aruncati aiurea, asteapta.

| FashionPink a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa nu incerci pentru ca poate iti face rau sau poate avea reactii adverse. Asteapta si o sa vezi si eu fac ecelasi lucru.O sa fie bine!