| Mii_Ca_1990 a întrebat:

vreau sa va intreb, pentru mărirea sânilor. Ce spune-ti de acest produs : http://clinicalbust.ro? As vrea sâni mai mari putin si am gasit acest produs care l-a folosit si Andreea Antonescu, si alte fete si spun ca a mers. sau ce pot face pentru mărirea sânilor exerciti sau orice altceva si vreau sa stiu in cat timp apar rezultatele? Va multumesc mult.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sanii cresc ori daca te ingrasi, ori cand esti insarcinata ori prin implanturi. Daca ar exista medicamente minune nu ar mai exista atatia medici care fac implanturi... simplu

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU vă mai luaţi după toate "BASMELE" citite pe net sau auzite de la nuştiu-cine rolling on the floor

Singura soluţie ( exceptând implantul cu silicon ) este să ai RĂBDARE!
Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" din partea maternă ).

Toate cele bune!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

1.Esti asa de naiva incat ma uimesti.Tu chiar crezi ca Antoneasca si-a marit ceva cu pastilele alea? Singurul lucru mai mare la ea a fost contul bancar, ca na, trebuie sa manance si gura ei ceva.

2.Tie chiar o sa iti mai creasca... tensiunea, ficatul.Lasa tampeniile de pe internet ca maine, poimaine iti mancam coliva si se vor intreba parintii tai din ce cauza.

3.Ai auzit vreodata de marketing? E chestia aia micuta care presupune pacalirea fraierilor prin asa numitele,, dovezi,,. Lucruri inventate tot de ei ca tu sa crezi ca ai descoperit produsul minune.

4.Cum sa ii faci mai mari? Habar nu am dar nu cred ca scapi fara operatie.Tu chiar nu poti sa traiesti cu sanii pe care ii ai? Crezi ca esti prima sau ultima care ii are asa? Tu chiar iti inchipui ca un barbat care se va uita la sanii tai,,mariti,, o sa te pretuiasca si pentru altceva? Mai bine stai cuminte,sunt barbati destui si nu te cauta nimeni la tate. Daca ajunge unul sa iti vada sanii, inseamna ca deja a evaluat problema si nu e deranjat de marimea lor.

Daca vrei sa fie mai mari, iti fac eu un masaj special la sani si o sa vezi cum cresc imediat, si gratuit. laughing
Oricum, fara poze nu ma pot pronunta in legatura cu dimensiunea lor.