| xgd a întrebat:

Am forma corpului clepsidra, dar nu am sani... aproape deloc...Coastele imi sunt usor iesite in afara si urasc lucrul acesta, se vede la orice rochie as purta. Ce costum de baie mi se portiveste? Nu sunt slaba, nici grasa, e totul OK, doar ca, costumele de baie care imi plac nu arata bine din cauza coastelor si a pieptului foarte mic :[. Cand eram mica eram grasa, acum am slabit mult. Mama imi zice sa ma ingras, dar nu intelege ca degeaba ma ingras, totul se depune intr-un colacel pe burta, coastele tot asa se vad oricat zice ea ca trebuie sa ma ingras [ ceea ce NU vreau ].

Răspuns Câştigător
| Yasemyn a răspuns:

Hey, ce spui de aceste costume de baie care iti pot ascunde cat de cat acele coaste, care se vad rau

Cred ca, costumele de baie dintr-o piesa, bine alese, iti pot ascunde coastele foarte bine.
Bafta

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe costum de baie dintr-o singură piesă, culoare vie și model în partea de sus.
www.quick24.ro
Pa, pa.

| capricc a răspuns:

Cea mai buna alegere in acest caz sunt... costumele de baie cu top cu franjuri Uite aici modele http://www.capricciosa.ro/......nspiratie/ Franjurile maresc zona bustului

| brandsfashion a răspuns:

Uite aici cum sa iti alegi costumul de baie in functie de forma corpului
http://costum-de-baie.blogspot.ro/p/cum-alegi-costumul-de-baie.html

| snAke3 a răspuns:

Daca ai la tine vreo sala de atletism acolo ar trebui sa te duci daca esti din sibiu mergi la terenul de fotbal la Vointa la ora 4:30 e pe gratis big grin

- sau daca nu ai poti face flotari cu picioarele pe pat sunt exercitii pentru piept iar pentru coaste poti incerca cateva tractiuni cu cineva care sa te ajute sunt exercitii pentru spate

-cauta exercitii PIEPT + SPATE pentru fete sigur vei gasi ceva bafta numa bine te pup.

| xgd explică (pentru snAke3):

Pentru piept fac zilnic exercitii dar coastele nu am ce sa fac cu ele...Fac tractiuni de doua ori pe saptamana la scoala la ora de sport, si tot asa sunt.Si orice rochie as purta, si de as fii schelet, din cauza coastelor in afara arat ca o balena.